Çağrı Merkezi (Whatsapp): 0 544 264 29 06

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için secalayakkabi.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

Seç Al Ayakkabı ‘Kredi kartı bilgilerinizi’ sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır. Başka hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz. SSL sertifikası kullanımıyla bilgileriniz sadece secalayakkabi.com tarafında satın alma aşamasında kullanılır.

 

  • ÖDEME KORUMA SİSTEMİ

    Gizlilik ve güvenlik bizim için çok önemlidir. Kullanıcı ve sipariş için geçerli olan kişisel bilgileriniz güvenli bir şifreleme yoluyla bize iletilir. Bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için SSL kodlama sistemi kullanılmaktadır. 256 bit SSL sertifikamız ile yaptığınız alışverişlerde kullanılan kişisel bilgileriniz şifrelendiği için güvence altındadır ve üçüncü şahısların eline geçmesi engellenmektedir.

    KİŞİSEL VERİLERİN GÜVENLİĞİ

    Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 256 bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte secalayakkabi.com tarafından tutulmamaktadır. Ayrıca gizlilik politikasında belirtilen tüm şartlar geçerlidir.